Nemovitosti na prodej
 
 

 Prodej luxusního rodinného domu ZBUZANY, ul. Slunečná

 

 

Prodej nadstandardní novostavby moderně řešeného rodinného domu 5+kk s dvojgaráží v atraktivní lokalitě Zbuzany. Na pozemku se dále nachází velký přelivový bazén se zastřešením a zděný zahradní domek. Celková užitná plocha domu a domku je 258m2.  Celková plocha pozemku je 907m2. 

 

V přízemí domu se nachází obývací pokoj spojený s kuchyní s přímým vstupem na terasu s pergolou a zahradu, koupelna, garáž a techn. místnost.V patře se nacházejí čtyři pokoje, každý pokoj má šatnu, dále dvě koupelny s wc.  Při stavbě domu byly použity pouze kvalitní materiály. V domě jsou zhotoveny luxusní stěrky v koupelnách a na podlahách v přízemí vč. schodiště od firmy Němec v hodnotě 950.000,-Kč. Dům je vybaven kuchyní Sykora vč. kvalitních spotřebičů Siemens, elektrickými předokenními žaluziemi, hliníková okna Vekra s tepelně izol. trojskly která také mají nadstandardně akustické skla, jedno z oken na terasu je HS portál v délce 3,5m ( posuvné dveře s bezbariérovým prahem a snadným ovládáním), komín Schiedel s přípravou pro krb, vnitřní dveře Sapeli - bezpolodrážkovéTenga+magnetický zámek.

 

Ideální umístění domu, příjezd k domu od severu, zahrada v rovině orientovaná směrem na jih. Z pozemku a domu je volný výhled do krajiny. Dům je umístěn v klidové vilové čtvrti v nové zástavbě, výhodou také je, že okolní stavby jsou ve větší vzdálenosti od domu než je běžné, pouze s jedním přímým sousedem. Na zahradě je zhotoveno automatické zavlažování Gardena napojené na velkou nádrž s dešťovou vodou o velikosti 20m3, která může být případně doplňována vodou ze studny, dále  bioklimatická pergola NEW rozměry 5,5mx3,5m tj 19,25m2, která je vybavena lamely s těsněním které jsou navíc elektronicky ovládané, dále zahradní přelivový bazén Albixon vč. zastřešení, rozměry 8x4metry, hloubka 1,5m, dále také zahradní osvětlení. Je zde také zděný a zateplený zahradní domek, který má vnitřní plochu 19,5m2 a je vybaven koupelnou a přípravou pro kuchyň – domek má mnoho možností využití např. sauna, pracovna, letní kuchyň, domek pro hosty apod..

Energetická náročnost RD je velmi úsporná s označením B. Dům byl zkolaudován v lednu 2020. Kompletní dokončení proběhne během února, případně března 2020 - dle počasí. Kupující hradí daň z nabytí pouze z části pozemku a to celkem 170.000,-Kč.

 

 

 

 

 

 

 
Celková cena: PRODÁNO

Poznámka k ceně: cena bez DPH: ........

tel. +420 774 361 634
 

 

Technické údaje: už.plocha domu – 238,5m2 vč. garáže z toho garáž 37,3m2, už.plocha zahradního domku – 19,7m2 Venkovní zpevněné plochy - terasa do zahrady …… m2, okapní chodníčky 19m2, stání pro auta před garáží 49m2, chodník ke vstupu 14,5m2. Zastavěná plocha domu je 160,4m2. Zdivo je z cihelných bloků Porotherm + zateplení 20cm z polystyrenu. Okna jsou hliníková Vekra s tepelně izolačním trojsklem a zvýšenou akustickou ochranou, jedno z oken na terasu je HS portál v délce 3,5m ( posuvné dveře s bezbariérovým prahem a snadným ovládáním). Topení je ústřední elektrické podlahové ovládané termostaty umístěné v každém pokoji. Luxusní kuchyňská linka od firmy Sykora, vybavena kvalitními spotřebiči Siemens vč. kávovaru a ohřevné zásuvky. Povrch podlah 1.NP – luxusní stěrka od firmy Němec. Vnitřní dveře –Sapeli bezpolodrážkové Tenga + magnetický zámek, dvě šatny mají posuvné dveře do pouzdra, do obývacího pokoje jsou skleněné dveře posuvné do pouzdra. Koupelny vybaveny sanitou vč. závěsných WC. Schodiště betonové – povrch stěrka, zábradlí sklo. Garážová sekční vrata  – vč. dálkového ovladače. Elektrické předokenní žaluzie – vč. dálkových ovladačů. Komín Schiedel s přípravou pro krb. Objekt je napojen na obecní vodovod, kanalizaci a elektro. Akumulační nádrž na dešťovou vodu s obsahem 20m3.Studna s vydatným pramenem (bazén cca 48m3 naplní za jeden den). Oplocení do ulice – betonové sloupky + podezdívka s povrchovou úpravou omítky v barvě fasády, výplň hliníková + nátěr – práškový komaxit černý. Branka + posuvná brána pro vjezd elektrická – vč. dálkového ovladače. Vjezd + chodník + terasa – Best Beleza8cm, COLORMIX Briliant.

 
 
 

 

 

 

 
   

web design VM REKLAMA 2019