„My stavíme, Vy bydlíte“

   Nemovitosti na prodej
 
    PRODEJ DOMU PRAHA - 5 ŘEPORYJE - DŮM "A"
 
 STAV PRODEJE : VOLNÝ
 

Nabízíme Vám k prodeji novostavbu moderně řešeného rodinného domu 6+kk+garáž (levá část dvojdomu) s užitnou plochou 152,7m2 vč.garáže + lodžie 2,9m2 v atraktivní lokalitě Řeporyje, ul. Drahovská, Praha 5. Celková plocha pozemku je 392m2. V přízemí domu se nachází obývací pokoj spojený s kuchyní s přímým vstupem na zahradu, pracovna, wc a garáž + techn. místnost.V patře se nacházejí čtyři pokoje, dvě koupelny s wc. Dům je umístěn v klidové vilové čtvrti v původní zástavbě. V dochozí vzdálenosti je škola, školka, obchod, restaurace a jiné. Výborná dopravní dostupnost, přímo u domu je autobusová zastávka se spojem na metro za cca 8min. Dalších 500 metrů od domu je železniční stanice se spojem na Smíchovské nádraží s dobou jízdy 11min.  Veškerá občanská vybavenost  v místě. Kolaudace je plánována na prosinec  2016. 

 

 
 
 
 

pro zvětšení klikněte na půdorys podlaží

 

 

 

 

 

 
 
CENA vč. DPH :  8.880.000,-Kč

Cena bez DPH :   7.721.739,-Kč

 

 
K DOKONČENÍ ZBÝVÁ :

Povrchy podlah (plovoucí podlaha), obložení schodiště, osazení vnitřních dveří, výmalba, terénní úpravy, uliční oplocení

 

 

PRO STAVBU JSOU POUŽITY VÝHRADNĚ KVALITNÍ PROVĚŘENÉ MATERIÁLY !

TECHNICKÉ ÚDAJE A MATERIÁLY KTERÉ JSOU  

V CENĚ NEMOVITOSTI :

Technické údaje : už.plocha domu – 133,8, lodžie 2,9m2, venkovní terasa 20m2, garáž – 18,9m2, úložný prostor pod střechou – 10 m2.Zastavěná plocha domu je 99m2. Zdivo je z cihelných bloků Porotherm + zateplení 15cm, okna jsou plastová Vekra se vstupy do zahrady. Pro zateplení stropu byla použita měkká stříkaná pěna o síle nástřiku 23-25cm což odpovídá síle cca 34,5cm vaty.Topení je ústřední elektrické v obývacím pokoji a kuchyni podlahové. Kuchyně – příprava pro linku. Povrch podlah – dlažba + plovoucí podlaha. Vnitřní dveře – Sapeli ELEGANT v povrchu CPL. Koupelny vybaveny sanitou vč. závěsných wc. Schodiště betonové obložené dub – masiv, zábradlí plné ze zdiva. Garážová vrata rolovací elektrická – vč. dálkového ovladače. Objekt je napojen na obecní vodovod, kanalizaci a elektro. Akumulační nádrž na dešťovou vodu s obsahem 5m3. Nové oplocení do ulice – betonové sloupky + podezdívka s povrchovou úpravou omítky v barvě fasády, dřevěná výplň. Branka + posuvná brána pro vjezd elektrická – vč. dálkového ovladače.  Vjezd + chodník + terasa – Best Klasiko, barva přírodní.

 

JÍMKY NA DEŠŤOVOU VODU - OBSAH 5M3

PODLAHOVÉ TOPENÍ V PŘÍZEMÍ

 

VÍCE  info. na tel. : 774 361 634

 
 

                      Web design MTR reklama 2010