Nemovitosti na prodej
 
 

 Prodej rodinného domu Lhotka PRAVÁ STRANA (z ulice)

 
 
 
 

Nabízíme Vám novostavbu moderně řešeného rodinného domu 4+kk s užitnou plochou 117,9m2 a zastřešenou terasou 10,2m2 v lokalitě Lhotka u Lochovic, ul. Dolní okr. Beroun. Celková plocha pozemku je 935m2. Přízemní dům má dobré dispoziční řešení, chodba nezabírá velkou plochu a dům je také velmi dobře prosvětlen velkými okny s izolačním trojsklem. Obývací pokoj má okna do tří stran, dále je z obývacího pokoje přímý vstup na krytou terasu, která navazuje na nekrytou terasu spojující další pokoje. Pozemek má dokončené terénní úpravy vč. dlažby a kvalitního oplocení. Dále je možno na pozemku parkovat více vozidel, vjezd na pozemek má el. ovládaná vrata.

Velkou předností tohoto domu je jeho umístění. Z domu je panoramatický výhled do krajiny. Dům má pouze dva sousedy a v jeho okolí je již hotová výstavba. Také se nejedná o satelitní výstavbu. Nedaleko od domu je les, kde je mnoho turistických cest a hora Plešivec „Brdský Olymp“.

Tento dům je kompletně nadstandardně vybaven:
Kuchyně zhotovená na míru od firmy Sykora vč. spotřebičů - myčka AEG, mikrovlnná trouba AEG, vestavná trouba AEG, indukční varná deska AEG, lednička Liebherr, dálkově ovládaná digestoř zabudovaná ve stropě Faber. Sauna. Vnitřní osvětlení LED. Podlahová krytina – lepený vinyl. Elektricky dálkově ovládané předokenní žaluzie. Vestavěný nábytek v šatně.

 
 
 
 
 

 
 
 

 
 

Z obce je dobré spojení s dálnicí D5 a tím do Prahy, Berouna případně i Plzně. Tím, že je obec neprůjezdná panuje zde velmi mírný provoz. Jsou zde dvě Restaurace a prodejna potravin.

Při stavbě domu byly použity pouze kvalitní materiály. Zděný skelet Porotherm+zateplení 20cm, komín Schiedel s přípravou pro krb, vnitřní dveře Sapeli s magnetickým zámkem. V celém domě je teplovodní podlahové topení. Energetická náročnost budovy je velmi úsporná s označením B. Dům je kompletně dokončen. U tohoto domu není součástí kupní ceny kuchyňská linka. Kupující hradí 4% daň z nabytí pouze z části pozemku celkem cca 20.000,-Kč.

 
 

 
 

 

 
 

Technické údaje: už.plocha domu – 117.9m2, zastřešená terasa 10,2m2. Venkovní zpevněné plochy - terasa do zahrady 40,2m2, okapní chodníčky 17m2, stání pro auta vč. chodníku pro vstup do domu 78m2. Zastavěná plocha domu je 147m2. Zdivo je z cihelných bloků Porotherm + zateplení 20cm z polystyrenu. Okna jsou plastová s tepelně izolačním trojsklem.Topení je ústřední elektrické - podlahové. Vnitřní dveře –Sapeli + magnetický zámek u šatny jsou posuvné dveře do pouzdra.Koupelna a WC vybaveny sanitou vč. závěsných wc. Komín Schiedel s přípravou pro krb. Povrchy podlah jsou v chodbě, koupelnách a obývacím pokoji dlažba Rako Fashion šedá 30x60cm a povrchy podlah v pokojích plovoucí Kronotex Dynamic plus 8mm. Objekt je napojen na obecní vodovod, kanalizaci a elektro. Nové oplocení do ulice – betonové sloupky + podezdívka s povrchovou úpravou omítky v barvě fasády, výplň dřevěná + nátěr, veškeré kovové konstrukce jsou z pozinku. Posuvná brána pro vjezd elektrická – vč. dálkového ovladače. Zbytek oplocení má betonovou podezdívku a vrchní část tvoří ocelové sloupky a 2D panely v barvě. Vjezd + chodník – dlažba Best Klasiko, barva přírodní, terasa + okapní chodníček – Best Terasová, barva přírodní.

 
 
 
 
 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 
Celková cena: PRODÁNO

Poznámka k ceně: Včetně dokončení, poplatků, včetně DPH, včetně právního servisu. Kupující hradí daň z nabití pouze z části pozemku celkem cca 20.000,-Kč
Adresa:Lhotka u Lochovic, ul. Dolní

tel. +420 774 361 634
 
 
 
 
 
 
   

web design VM REKLAMA 2019